استپ موتور مدلA2K-S544W آتونیکس

استپ موتور مدلA2K-S544W آتونیکس

استپ موتور چیست ؟ استپ موتور یا موتور پله ای یک موتور براشلس الکتریکی DC است که یک دوره کامل یا 360 درجه را به تعدادی پله یا استپ مساوی تقسیم می نماید .کنترل موقعیت موتور پله ای برای رفتن به یک پله خاص یا ماندن در آن پله بدون استفاده از سیستم فیزیک می باشد و این نشانه دقت بالای این موتورها است   استپ موتورها را می توان در وسایلی مانند CNC ها،پرینترهای سه بعدی ،اسکنرها ،پلات ...

موجودی : موجود در انبار

دسته ها :

برچسب محصول :


استپ موتور چیست ؟

استپ موتور یا موتور پله ای یک موتور براشلس الکتریکی DC است که یک دوره کامل یا 360 درجه را به تعدادی پله یا استپ مساوی تقسیم می نماید .کنترل موقعیت موتور پله ای برای رفتن به یک پله خاص یا ماندن در آن پله بدون استفاده از سیستم فیزیک می باشد و این نشانه دقت بالای این موتورها است

 

استپ موتورها را می توان در وسایلی مانند CNC ها،پرینترهای سه بعدی ،اسکنرها ،پلاترها ،لنز بعضی از دوربین های دیجیتال و ... یافت .

استپ موتورها در ساخت ماشینهای عددی مانند CNC  در صنعت استفاده فراوانی دارند استپ موتورها در صنایع خودروسازی نیز کاربرد دارد یکی از موارد کاربرد استپ موتور در خودروها کنترل میزان دور موتور (گاز)افزایش دور موتور هنگام استفاده از کولر جلوگیری از کاهش ناگهانی دور موتور و در کل ایجاد تعادل و کنترل دور موتور می باشد .

ویژگی ها

استپ موتور 5 فاز با دقت وسرعت و گشتاور بالا
متناسب برای کار در تجهیزات کوچک
ترمز 60mm ، 85 نوع شفت برای تجهیزات فشرده ( سریAK-B  )
 نیروی ترمز منتشر شده (سری AK-B) در هنگام استفاده از نیرو در سیم ترمز. (24VDC نوع غیرقطبی) ( Stepper Motor ) یا استپ موتور ( Step Motor ) یا موتور پله ای یک موتور براشلس (Brushless ) الکتریکی DC است که یک دور کامل ( ۳۶۰ درجه ) را به پله ها یا استپ های مساوی تقسیم می نماید. از استپ موتور برای کنترل موقعیت موتور پله ای  (رفتن به یک پله خاص یا ماندن در آن پله بدون استفاده از سیستم فیدبک )استفاده می شود  که نیازبه دقت بالایی می باشد که این موتور ها دارند. این موتور ها در هر پله یا استپ به میزان خاصی بر حسب درجه دوران می کنند ، به عنوان مثال محور استپ موتور ۱٫۵ درجه در هر استپ ۱٫۵ درجه دوران می کنند.

 

شفت دوار
شفت موتور
42 میلیمتر
اندازه قاب
Shaft با ترمز ساخته شده در
نوع موتور
0.75 A
جریان فعلی (A / فاز)
1.8 کیلوگرم-سانتی متر
حداکثر نگه داشتن گشتاور
54 g.cm
اینوریت روتور
39 میلیمتر
طول موتور
2.2
مقاومت (اهم / فاز)
پنتاگون
اتصال سیم
تماس با ما 021 - 33 95 61 00