کلید اتوماتیک 50 آمپر تنظیمی چینت

کلید اتوماتیک 50 آمپر تنظیمی چینت

کلید های اتوماتیک به منظور حفاظت تاسیسات روشنایی، برق صنعتی، سیم و کابل و ماشین آلات در برابر اضافه بار و جریان اتصال کوتاه از فیوز کلید _ فیوز و کلیدهای اتوماتیک استفاده میشود. ولی به لحاظ اینکه ا ...

موجودی : موجود در انبار

برچسب محصول :


کلید های اتوماتیک به منظور حفاظت تاسیسات روشنایی، برق صنعتی، سیم و کابل و ماشین آلات در برابر اضافه بار و جریان اتصال کوتاه از فیوز کلید _ فیوز و کلیدهای اتوماتیک استفاده میشود.

ولی به لحاظ اینکه اولا فیوزها همیشه نمیتوانند عمل حفاظت موضعی و سلکتیو را در انواع مختلف شبکه ها بطور کامل و بدون خطا انجام دهند و در ثانی به علت اینکه در شبکه سه فاز در موقع ازدیاد جریان اغلب قطع سه فاز بطور همزمان لازم و ضروری است. لذا نمیتوان همیشه از فیوز و کلید فیوزاستفاده کرد. در ضمن در بعضی از شبکه های توزیع می بایست به محض برگشت جریان ولتاژ یا افت بیش از حد مجاز ولتاژ مدار بطور خودکار قطع و آلارم های لازم ایجاد گردد و در بعضی از موارد ورود اتوماتیک یا دستی ژنراتور اضطراری یا ترانسفورماتور در شبکه توزیع جهت تداوم کار شبکه یا انجام تعمیرات دوره ای شبکه اجتناب ناپذیر میباشد. در چنین حالتی فقط از کلید اتوماتیک استفاده میشود.

یکی از قابلیت های مهم کلید های اتوماتیک MCCB سه حالته بودن سوئیچ آنها است به اینصورت که در صورت بروز خطا در یک کلید اتوماتیک کلید به جای قرار گرفتن در حالت خطا قرار خواهد گرفت و این خصوصیت امکان مشاهده بروز قطعی مدار و باز شناختن علت آن (قطع دستی با بروز خطا) را به ما خواهد داد.

مشخصات محصول ثبت نشده !
تماس با ما 021 - 33 95 61 00