كلید اتوماتیک مدل 25 آمپر  اشنایدر

كلید اتوماتیک مدل 25 آمپر اشنایدر

کلید اتوماتیک : به منظور حفاظت تاسیسات روشنایی ،برق صنعتی ،سیم و کابل و ماشین آلات در برابر اضافه بار و جریان اتصال کوتاه از فیوز ،کلید فیوز و کلیدهای اتوماتیک استفاده می گردد. لیکن به لحاظ اینکه فیوزها همیشه نمی توانند عمل حفاظت موضعی سلکتیو را در انواع مختلف شبکه ها بطور کامل و بدون خطا انجام دهند و در شبکه سه فاز در موقع ازدیاد جریان اغلب قطع سه فاز در موقع ازدیاد جریان اغلب سه فاز بطور همزمان لازم و ضروری است در بعضی از شبکه های توزیع می بایست به محض برگشت جریان (ولتاژ) یا افت ...

موجودی : موجود در انبار


کلید اتوماتیک :

به منظور حفاظت تاسیسات روشنایی ،برق صنعتی ،سیم و کابل و ماشین آلات در برابر اضافه بار و جریان اتصال کوتاه از فیوز ،کلید فیوز و کلیدهای اتوماتیک استفاده می گردد. لیکن به لحاظ اینکه فیوزها همیشه نمی توانند عمل حفاظت موضعی سلکتیو را در انواع مختلف شبکه ها بطور کامل و بدون خطا انجام دهند و در شبکه سه فاز در موقع ازدیاد جریان اغلب قطع سه فاز در موقع ازدیاد جریان اغلب سه فاز بطور همزمان لازم و ضروری است در بعضی از شبکه های توزیع می بایست به محض برگشت جریان (ولتاژ) یا افت بیش از حد مجاز ولتاژ مدار بطور خود کار قطع و آلارمهای لازم ایجاد می گردد و در بعضی موارد ورود اتوماتیک یا دستی ژنراتور اضطراری یا ترانسفورماتور در شبکه توزیع جهت تدام کار شبکه یا انجام تعمیرات دوره ای شبکه اجتناب ناپذیر می باشد در چنین حالتی فقط ازکلیدهای اتوماتیک می توان استفاده کرد .

یکی از قابلیت های مهم کلیدهای اتوماتیک MCCB سه حالت بودن سوئیچ آنهاست به این صورت بروز خطا در یک کلید اتوماتیک ،کلید به جای قرار گرفتن در حالت قطع در حالت خطا قرار خواهد گرفت و این خصوصیت امکان مشاهده بروز قطعی مدار و باز شناختن علت آن (قطع دستی یا بروز خطا) را به ما خواهد داد.

نوع قطعه:    قابل تنظیم (1~0.7)*25A
قدرت قطع:    25 کیلو آمپر
حداکثر جريان مجاز:    25 آمپر
کد سری کلید اتوماتیک:    NSX100
شرکت سازنده:    اشنایدر
کد تجاری محصول:    LV429556

مشخصات محصول ثبت نشده !
تماس با ما 021 - 33 95 61 00