کلید مینیاتوری مدل 25 آمپرسه پل چینت کد محصول : قدرت قطع 6 کیلو آمپر

کلید مینیاتوری مدل 25 آمپرسه پل چینت کد محصول : قدرت قطع 6 کیلو آمپر

کلید مینیاتوری کلید مینیاتوری یا فیوزهای (MCB) محافظت کننده های تجهیزات الکتریکی و خانگی در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار می باشند. کلید مینیاتوری در مواقعی که جریانی بیش از حد انتظار از وسیله عبور کند مدار را قطع می نماید تا آسیبی به تجهیزات برقی و الکتریکی وارد نشود و تشخیص جریان اضافه بار بر عهده یک فلز (بیمتال) می باشد که هنگام عبور جریان زمان دار بیش از جریان نامی گرم شده و براثر خم شدن باعث عمل کنتاکت فیوز شده و مدار را قطع می کند. از نظر کاربردی فیوزه ...

موجودی : موجود در انبار


کلید مینیاتوری

کلید مینیاتوری یا فیوزهای (MCB) محافظت کننده های تجهیزات الکتریکی و خانگی در برابر اتصال کوتاه و اضافه بار می باشند.

کلید مینیاتوری در مواقعی که جریانی بیش از حد انتظار از وسیله عبور کند مدار را قطع می نماید تا آسیبی به تجهیزات برقی و الکتریکی وارد نشود و تشخیص جریان اضافه بار بر عهده یک فلز (بیمتال) می باشد که هنگام عبور جریان زمان دار بیش از جریان نامی گرم شده و براثر خم شدن باعث عمل کنتاکت فیوز شده و مدار را قطع می کند.

از نظر کاربردی فیوزهای مینیاتوری و یا کلیدهای مینیاتوری به تیپهای Bروشنایی Cموتوری D ترانسفورماتوری K قدرت-Zبسیار حساس تقسیم می شوند .

در کلید های مینیاتور B یا روشنایی کلید در جریان اضافه بار بیش از 3 تا 5 برابر جریان نامی در زمان مشخص مدار را قطع می کند .

فیوز Cموتوری یا صنعتی کلید در جریان اضافه بار بین 5 تا 10 برابر جریان نامی در زمان مشخص مدار را قطع می کند.

فیوز D تراسفور ماتوری برای مصارف صنعتی خاص می باشد که در جریان اضافه بار بین 10 تا 20 برابر جریان نامی در زمان مشخص مدار را قطع می کند .

کلید مینیاتوری K قدرت برای حفاظت در مدارات قدرت ،ترانسفورماتور و موتورها استفاده می شود در این نوع کلید مینیاتوری حد جریان برای قطع در موارد اضافه بار کمتر از سایر کلیدهاست.

فیوز یا کلید مینیاتوری Z بسیار حساس می باشد که این نوع کلید مینیاتوری هنگامی که جریان عبوری از جریان نامی بیشتر شود در یک مدت زمان خاص (که از تمامی تیپها کمتر است) طبق منحنی قطع ، فرمان قطع صادر می کند .

NB1-63/3P   C25A  6kA

 NB1، NB7، EB، DZ158، NBH8، NH4

انواع کلیدهای مینیاتوری تک پل تا چهار پل و با جریان نامی از 1 الی 125 آمپر و قدرت قطع 10 کیلوآمپر

دارای انواع لوازم جانبی نظیر کنتاکت کمکی، آلارم کنتاکت، رله شانت و رله آندرولتاژ

دارای گزارش آزمون نوعی از آزمایشگاه KEMA و تائیدیه های بین المللی از VDE، CE و UL و تائیدیه مطابقت با استانداردهای تولید از توانیر

سیستم باز و بست کنتاکت های اصلی فیوز مینیاتوری تیپ NB1، دارای تکنولوژی دو مرحله ای است که در سریع ترین زمان ممکن عمل باز و بست را به انجام رسانده و صدمات ناشی از بروز جرقه مابین کنتاکت ها را به حداقل می رساند.

جنس بدنه کلیدهای مینیاتوری از مواد غیر قابل اشتعال بوده و همچنین بدنه آنها به گونه ای طراحی شده که هوا به خوبی مابین آن ها جریان داشته و موجب خنک شدن سریع آن ها می شود.

بدنه کلیه کلیدهای مینیاتوری از مواد پلیمری سازگار با محیط زیست می باشد و دارای استاندارد بین المللی ROHS می باشند.

ضمناً کلیه تجهیزات دارای دو سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش می باشند.

مشخصات محصول ثبت نشده !
تماس با ما 021 - 33 95 61 00