کنتاکتور مدل 40 آمپر چینت با بوبین 24 ولت

کنتاکتور مدل 40 آمپر چینت با بوبین 24 ولت

کنتاکتورچیست ؟ کنتاکتور یک کلید کنترل شونده به صورت الکتریکی است که برای کلید زنی یک مدار قدرت یا کنترل مورد استفاده قرار گیرد کنتاکتور شباهت زیادی به رله دارد با این تفاوت که کنتاکتور برای کاربردهای آمپر بالا به کار می رود یک کنتاکتور با مداری کنترل می شود که سطح قدرت خیلی کمتری از مدار مورد کلید زنی دارد . برخلاف یک مدار شکن قدرت یک کنتاکتور برای قطع  یک جریان اتصال کوتاه  استفاده نمی شود کنتاکتورها در گستره و اند ...

موجودی : موجود در انبار

دسته ها :


کنتاکتورچیست ؟

کنتاکتور یک کلید کنترل شونده به صورت الکتریکی است که برای کلید زنی یک مدار قدرت یا کنترل مورد استفاده قرار گیرد کنتاکتور شباهت زیادی به رله دارد با این تفاوت که کنتاکتور برای کاربردهای آمپر بالا به کار می رود یک کنتاکتور با مداری کنترل می شود که سطح قدرت خیلی کمتری از مدار مورد کلید زنی دارد . برخلاف یک مدار شکن قدرت یک کنتاکتور برای قطع  یک جریان اتصال کوتاه  استفاده نمی شود کنتاکتورها در گستره و اندازه های مختلفی وجود دارند .کنتاکتورها برای کنترل بارهای مختلف الکتریکی اعم از الکتروموتورها،بانکهای خازنی ،مدارات روشنایی ،گرمکن های الکتریکی و سایر تجهیزات الکتریکی استفاده می شوند .

NC1-4011  24V 

کنتاکتورهای NC2,NC1

این کنتاکتورها از رنج 9 الی 95 آمپر(تیپ NC1) و از رنج 115 تا 800 آمپر (تیپ NC2) و با ولتاژ عملکرد بوبین 24 الی 220 ولت AC و 24 الی 220 ولت DC قابل عرضه میباشند.

ساخت این کنتاکتورها مطابق با استاندارد بین المللی IEC/EN 60947-4-1 میباشد.

در این کنتاکتورها قابلیت نصب کنتاکتهای کمکی از بالا و از کنار بدنه کنتاکتور و همچنین نصب تایمر و بلوک محدود کننده جریان از بالا ( برای تبدیل به کنتاکتور خازنی ) وجود دارد.

دارای گزارش آزمون نوعی از آزمایشگاه مستقل KEMA ، تاییدیه از پژوهشگاه نیرو و تاییدیه مطابقت با استانداردهای تولید از توانیر و تاییدیه های بین المللی از VDE,UL,CE و...

دارای عمر مکانیکی و الکتریکی بالا نسبت به برندهای مشابه

محدوده حرارتی کارکرد این کنتاکتورها از 5 – تا 40 + درجه سانتی گراد میباشد.

این کنتاکتورها در تیپ های سه پل و چهار پل موتوری AC3 که معادل رنج بالاتری از جریان روشنایی AC1 هست، ساخته میشوند.

ضمناً کلیه کنتاکتورها دارای 2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش میباشند.

 

 

 

مشخصات محصول ثبت نشده !
تماس با ما 021 - 33 95 61 00