کنترلر دما آنالوگ مدل TAM آتونیکس

کنترلر دما آنالوگ مدل TAM آتونیکس

کنترلر دما  Temperature controller کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند. با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند. یک کنترل ...

موجودی : موجود در انبار

برچسب محصول :


کنترلر دما  Temperature controller

کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند.

با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند.

یک کنترلر دما (ترموستات) به طور مداوم دمای محیط را ارزیابی می کند و یک بخاری و / یا تهویه مطبوع را کنترل می کند تا دما با توجه به تنظیمات تعیین شده افزایش یا کاهش دهد. یک ترموستات ساده صرفا سیستم خنک کننده یا تهویه مطبوع را روشن یا خاموش می کند و باید منتظر گذر موقت و کم آبی دمای متوسط ​​مورد نظر باشد. یکی از فرایند های رایج در کنترلرها  PIDکنترلر می باشد که برای کاهش خطا از این سیستم استفاده می شود عملکرد PID CONTROLLER به این صورت است که به طور اتوماتیک و تدریجی دمای محیط را در نقطه تنظیم شده نگه می دارد و دیگر نیاز نیست که هر لحظه دمای محیط را چک نمود و به طور دستی میزان دما را کاهش یا افزایش دهیم به همین دلیل میزان خطا کاهش می یابد.

نمونه ای از صنایع که کنترلر دما در آن کاربرد دارند عبارتند از:

- صنایع ساختمانی

- صنایع غذایی و رستوران ها

- صنایع چاپ و بسته بندی

- صنایع دامپروری

- صنایع کشاورزی و گلخانه ای

- صنایع فولاد

  کنترلر دما آنالوگ آتونیکس سری TA دارای کنترل درجه حرارت ساده و دقیق با شماره گیری آنالوگ می باشند. كنترل كننده ها قادر به تنظيم كنترل درجه حرارت PID و كنترل ON / OFF هستند، از طريق سوئيچ خارجي فعال مي شوند. انحراف LED و شاخص های خروجی کنترل، وضعیت عملیاتی واضح و بسیار قابل مشاهده را ارائه می دهند.

 

ویژگی ها

کنترل دمای انالوگ

در سه مدل ورودی سنسور K,PT,J

کنترل دمای PID با تنظیم خودکار

کنترل ON/OFF و PID انتخاب از طریق سوئیچ خارجی

نشانگرهای انخراف از نقطه تنظیم (LED های قرمز و سبز )

قابلیت نمایش قطع سنسور

مشخصات محصول ثبت نشده !
تماس با ما 021 - 33 95 61 00