کنترلر دما آنالوگ سری TOS آتونیکس

کنترلر دما آنالوگ سری TOS آتونیکس

کنترلر دما  Temperature controller کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند. با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند. ...

موجودی : موجود در انبار


کنترلر دما  Temperature controller

کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند.

با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند.

یک کنترلر دما (ترموستات) به طور مداوم دمای محیط را ارزیابی می کند و یک بخاری و / یا تهویه مطبوع را کنترل می کند تا دما با توجه به تنظیمات تعیین شده افزایش یا کاهش دهد. یک ترموستات ساده صرفا سیستم خنک کننده یا تهویه مطبوع را روشن یا خاموش می کند و باید منتظر گذر موقت و کم آبی دمای متوسط ​​مورد نظر باشد. یکی از فرایند های رایج در کنترلرها  PIDکنترلر می باشد که برای کاهش خطا از این سیستم استفاده می شود عملکرد PID CONTROLLER به این صورت است که به طور اتوماتیک و تدریجی دمای محیط را در نقطه تنظیم شده نگه می دارد و دیگر نیاز نیست که هر لحظه دمای محیط را چک نمود و به طور دستی میزان دما را کاهش یا افزایش دهیم به همین دلیل میزان خطا کاهش می یابد.

نمونه ای از صنایع که کنترلر دما در آن کاربرد دارند عبارتند از:

- صنایع ساختمانی

- صنایع غذایی و رستوران ها

- صنایع چاپ و بسته بندی

- صنایع دامپروری

- صنایع کشاورزی و گلخانه ای

- صنایع فولاد

کنترلر دما آتونیکس آنالوگ و غیر شاخص، کنترل کننده درجه حرارت که با شماره گیری سری TOS تنظیم می کند طیف وسیعی از انتخاب محصول را بسته به محدوده دما فراهم می کند به طوری که کنترل دما مناسب برای محیط کاربر قابل تحقق است. همچنین این سری از قابلیت تطبیق پذیری داخلی و محدوده قدرت جهانی (فقط برای سری TOS) از راحتی کاربر راحت تر است.

 

ویژگی ها

کنترلر دمای انالوگ

در سه مدل ورودی سنسور K,PT,J

کنترل دمای PID با تنظیم خودکار

کنترل ON/OFF و PID انتخاب از طریق سوئیچ خارجی

نشانگرهای انخراف از نقطه تنظیم (LED های قرمز و سبز )

قابلیت نمایش قطع سنسور

 

K,PT,J
سه مدل ورودی سنسور
دارد
کنترل دمای PID با تنظیم خودکار
انتخاب از طریق سوئیچ خارجی
کنترل ON/OFF و PID
دارد
نشانگرهای انخراف از نقطه تنظیم (LED های قرمز و سبز )
دارد
قابلیت نمایش قطع سنسور
تماس با ما 021 - 33 95 61 00