کنترلر دما مدل E5CN Omron

کنترلر دما مدل E5CN Omron

کنترلر دما  Temperature controller کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند. با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند. ...

موجودی : موجود در انبار

برچسب محصول :


کنترلر دما  Temperature controller

کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند.

با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند.

یک کنترلر دما (ترموستات) به طور مداوم دمای محیط را ارزیابی می کند و یک بخاری و / یا تهویه مطبوع را کنترل می کند تا دما با توجه به تنظیمات تعیین شده افزایش یا کاهش دهد. یک ترموستات ساده صرفا سیستم خنک کننده یا تهویه مطبوع را روشن یا خاموش می کند و باید منتظر گذر موقت و کم آبی دمای متوسط ​​مورد نظر باشد. یکی از فرایند های رایج در کنترلرها  PIDکنترلر می باشد که برای کاهش خطا از این سیستم استفاده می شود عملکرد PID CONTROLLER به این صورت است که به طور اتوماتیک و تدریجی دمای محیط را در نقطه تنظیم شده نگه می دارد و دیگر نیاز نیست که هر لحظه دمای محیط را چک نمود و به طور دستی میزان دما را کاهش یا افزایش دهیم به همین دلیل میزان خطا کاهش می یابد.

نمونه ای از صنایع که کنترلر دما در آن کاربرد دارند عبارتند از:

- صنایع ساختمانی

- صنایع غذایی و رستوران ها

- صنایع چاپ و بسته بندی

- صنایع دامپروری

- صنایع کشاورزی و گلخانه ای

- صنایع فولاد

ویژگی ها

کنترلر دما E5GN , E5CN , E5EN امرن (Omron E5CN )    
این کنترل کننده دمای امرن Omron Temperature Controller در 4 اندازه استاندارد 96*96 ، 96*48 ، 48*48 ، 48*24 ارائه شده است 
دارای صفحه نمایشگر 3 رنگ 
دارای دو ردیف نمایشگر 
دارای 2 مد کنترلی : PID و یا On/Off 
خروجی دیجیتال و آنالوگ 
Relkay , SSR , Current & so on 
كنترل حرارت و فرایند 
قابلیت اتصال به انواع سنسورهای حرارتی 
ترموكوپل pt100 
انواع ورودی‌های آنالوگ قادر به كنترل دقیق و پایدار فرآیند 
نصب و استفاده آسان 
قیمت مناسب نسبت به سایر رقبا

 

مشخصات محصول ثبت نشده !
تماس با ما 021 - 33 95 61 00