کنترلر دما مدل E5CWL Omron

کنترلر دما مدل E5CWL Omron

کنترلر دما  Temperature controller کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند. با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند. ...

موجودی : موجود در انبار

برچسب محصول :


کنترلر دما  Temperature controller

کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند.

با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند.

یک کنترلر دما (ترموستات) به طور مداوم دمای محیط را ارزیابی می کند و یک بخاری و / یا تهویه مطبوع را کنترل می کند تا دما با توجه به تنظیمات تعیین شده افزایش یا کاهش دهد. یک ترموستات ساده صرفا سیستم خنک کننده یا تهویه مطبوع را روشن یا خاموش می کند و باید منتظر گذر موقت و کم آبی دمای متوسط ​​مورد نظر باشد. یکی از فرایند های رایج در کنترلرها  PIDکنترلر می باشد که برای کاهش خطا از این سیستم استفاده می شود عملکرد PID CONTROLLER به این صورت است که به طور اتوماتیک و تدریجی دمای محیط را در نقطه تنظیم شده نگه می دارد و دیگر نیاز نیست که هر لحظه دمای محیط را چک نمود و به طور دستی میزان دما را کاهش یا افزایش دهیم به همین دلیل میزان خطا کاهش می یابد.

نمونه ای از صنایع که کنترلر دما در آن کاربرد دارند عبارتند از:

- صنایع ساختمانی

- صنایع غذایی و رستوران ها

- صنایع چاپ و بسته بندی

- صنایع دامپروری

- صنایع کشاورزی و گلخانه ای

- صنایع فولاد

ویژگی ها

کنترلر دما چند منظوره E5CWL امرن (Omron E5CWL )    
محصولی جدید از امرن OMRON برای کنترل حرارت Temperature Controller با بهترین کارآیی و قیمت 

دارای صفحه نمایش بزرگ با قابلیت نمایش همزمان ( در دو ردیف سگمنت جداگانه ) اطلاعات SV , PV . ( صفحه نمایش 145 درصد بزرگتر از E5CZ ) 
عمق کمتر از 60 میلیمتر جهت استفاده بهینه از فضای تابلو برق 
نیاز به تغییر و تنظیم کمترین پارامترها جهت کاربردهای ساده و راحت و در عین حال دقیق 
نمونه برداری سریع هوشمند 
کاربرد آسان و راحت 
دارای توابع Self Tune و Auto Tune 

این کنترل کننده دمای امرن Omron Temperature controller ایده آل برای ماشینهای بسته بندی ، فرایند ذوب و عملیات آب بندی می باشد

مشخصات محصول ثبت نشده !
تماس با ما 021 - 33 95 61 00