کنترلر دما دیجیتال TC4W-24R آتونیکس

کنترلر دما دیجیتال TC4W-24R آتونیکس

  ترموستات “Thermostat” چیست؟ ترموستات یا کنترل دما  یک ابزار پر کاربرد در صنعت و تجهیزات خانگی به شمار می رود و کاربرد آن برای اندازه گیری . کنترل دما در یک محیط مشخص( مایع و گاز ) می باشد سنسور های ورودی ترموستات ها اغلب به صورت RTD و یا ترموکوپل می باشد. TC4W-24R کنترلرهای دمای PID با نمایشگر تکی سری TC آتونیکس دارای کارایی عالی بوده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد. این کنترلرها دارای سیکل نمونه برداری 100 میلی ثانیه ای بوده و دقت نمایش +-0.5% می باشد. هر دو نوع خروجی SSR و خروجی رله را پشتیبانی می کند. سری TC به راحتی بی ...

موجودی : موجود در انبار

برچسب محصول :


 

ترموستات “Thermostat” چیست؟

ترموستات یا کنترل دما  یک ابزار پر کاربرد در صنعت و تجهیزات خانگی به شمار می رود و کاربرد آن برای اندازه گیری . کنترل دما در یک محیط مشخص( مایع و گاز ) می باشد سنسور های ورودی ترموستات ها اغلب به صورت RTD و یا ترموکوپل می باشد.

TC4W-24R

کنترلرهای دمای PID با نمایشگر تکی سری TC آتونیکس دارای کارایی عالی بوده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد. این کنترلرها دارای سیکل نمونه برداری 100 میلی ثانیه ای بوده و دقت نمایش +-0.5% می باشد. هر دو نوع خروجی SSR و خروجی رله را پشتیبانی می کند. سری TC به راحتی بین مقادیر PV و SV به منظور نمایش سوییچ می کند. نمایشگر LED درخشان با کاراکترهای بزرگ قابلیت خواندن بهتر و واضح تر مقادیر را ارائه می دهد.

کنترلر دما
نوع کنترلر
On/OFF,P, PI, PD, PID,PID + (PIDS)
حالت کاربری
Relay 3A/250VAC
نوع خروجی
48*96 میلی متر
سایز تابلویی (ارتفاعH-عرضW)
(100-240)VAC
ولتاژ تغذیه
تابلویی
نوع نصب
دیجیتال (سون سگمنت)
نوع تنظیم دما
نمایشگر دیجیتال
روش نمایش دما
RTD: PT100, Cu50 Thermocouple: K, J, L
نوع وروردی
On/OFF,P, PI, PD, PID,PID + (PIDS)
روش کنترل
2 Alarms Output+(0/4-20)mA
خروجی/ورودی های کنترلر
CE-Rohs
استانداردها
TC4W-24R
کد تجاری محصول
تماس با ما 021 - 33 95 61 00