کنترلر دما TC4Y-14R آتونیکس

کنترلر دما TC4Y-14R آتونیکس

  روش تنظیم کردن کنترلر آتونیکس سری TC4Y-14R مرحله اول : تعیین نوع سنسور ورودی برای تنظیم کردن نوع سنسور ورودی ، کلید MODE را به اندازه 4 ثانیه نگه دارید تا وارد پارامترهای گروه 2 شوید. پارامتر In-t نمایش داده میشود سپس کلید فلش سمت چپ را فشار دهید حالا می توانید از طریق کلید های فلش سمت بالا و پایین نوع سنسور خود را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید پس از تنظیم کردن نوع سنسور ورودی حتما کلید MODE را فشار دهید تا تغییرات شما ذخیره شود. برای تنظیم بر روی سنسور PT100 این پارامتر را بر روی گزینه dpt.H یا dpt.L قرار دهید. (گزینه dpt.H مقدار دما را ...

موجودی : موجود در انبار

برچسب محصول :


 

روش تنظیم کردن کنترلر آتونیکس سری TC4Y-14R

مرحله اول : تعیین نوع سنسور ورودی

برای تنظیم کردن نوع سنسور ورودی ، کلید MODE را به اندازه 4 ثانیه نگه دارید تا وارد پارامترهای گروه 2 شوید. پارامتر In-t نمایش داده میشود سپس کلید فلش سمت چپ را فشار دهید حالا می توانید از طریق کلید های فلش سمت بالا و پایین نوع سنسور خود را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید پس از تنظیم کردن نوع سنسور ورودی حتما کلید MODE را فشار دهید تا تغییرات شما ذخیره شود.

  • برای تنظیم بر روی سنسور PT100 این پارامتر را بر روی گزینه dpt.H یا dpt.L قرار دهید. (گزینه dpt.H مقدار دما را بدون اعشار و گزینه dpt.L مقدار دما را با یک عدد اعشار نمایش میدهد)
  • برای تنظیم بر روی ترموکوپل نوع K این پارامتر را بر روی گزینه KCA قرار دهید.
  • برای تنظیم بر روی ترموکوپل نوع J این پارامتر را بر روی گزینه JIC قرار دهید.

 

مرحله دوم : تنظیم نوع کنترل دما و خروجی

کلید MODE را به اندازه 4 ثانیه نگه دارید تا وارد پارامترهای گروه 2 شوید. با فشردن چند بار کلید MODE پارامتر o-ft نمایش داده میشود. کلید فلش سمت چپ را فشار دهید حالا می توانید انتخاب کنید که کنترلر دما برای برای کنترل گرمایش استفاده می نمایید یا برای کنترل سرمایش.

  • جهت کنترل گرمایش این پارامتر را بر روی گزینه HEAT و برای کنترل سرمایش بر روی گزینه COOL قرار دهید.

سپس کلید MODE را فشار دهید تا پارامتر C-md ظاهر شود کلید فلش سمت چپ را فشار دهید و انتخاب کنید که می خواهید کنترل دما با کد کاری PID کا رکند یا مد کاری خاموش/روشن

  • جهت کنترل PID این پارامتر را بر روی گزینه PID و برای کنترل خاموش/روشن بر روی گزینه ON/OFF قرار دهید.

 سپس کلید MODE را فشار دهید تا پارامتر OUT نمایش داده شود. کلید فلش سمت چپ را فشار دهید 

  • برای استفاده از خروجی رله این پارامتر را برو روی گزینه rly و برای خروجی SSR این پارامتر را بر روی گزینه SSR قرار دهید (توجه داشته باشید برای ذخیره پارامترها حتما کلید MODE را فشار دهید)

 

مرحله سوم : تنظیم مقدار دما

به منظور تنظیم مقدار دمای SV در حالتی که کنترلر مقدار دمای جاری PV را نشان می دهد کلید فلش سمت چپ را فشار دهید تا صفحه نمایش شروع به چشمک زدن نماید حالا از طریق کلید های فلش بالا و پایین دمای مورد نظر خود را تنظیم نمائید.

 

فعال کردن Auto Tuning

برای مواردی که کاربر پارامتر C-MD را روی گزینه PID قرار داده برای تنظیم هر چه بهتر عملکرد کنترلر باید Auto Tuning را فعال نماید تا ضرایب PID و مشخصه های کنترلر تنظیم شود. برای این کار کلید MODE را به اندازه 2 ثانیه نگه دارید تا وارد پارامتر های شماره 1 شوید. بعد از 3 بار فشرده شدن کلید MODE پارامتر At نمایش داده میشود. برای فعال کردن Auto Tuning این پارامتر را بر روی گزینه on قرار دهید. ( توجه داشته باشید مدت زمانی طول می کشد تا نمایشگر at بر روی کنترلر خاموش شود در حین این مدت تنظیمات کنترلر را تغییر ندهید)

 

کاربرد: 

  • کنترل گرمایش و سرمایش سیستم های صنعتی
کنترلر دما
نوع کنترلر
PID کنترلر / ON-OFF/ AUTOTUONING
حالت کاربری
خروجی رله/خروجی SSR /یک خروجی آلارم
نوع خروجی
72*36 mm
ابعاد
110-240VAC 50/60Hz
ولتاژ تغذیه
دیجیتال (سون سگمنت)
نوع تنظیم دما
نمایشگر دیجیتال
روش نمایش دما
RTD: PT100, Cu50 Thermocouple: K, J, L
نوع وروردی
On/OFF,P, PI, PD, PID,PID + (PIDS)
روش کنترل
CE-Rohs
استانداردها
تماس با ما 021 - 33 95 61 00