کنترلر دما مدل TC4Y-14R آتونیکس

کنترلر دما مدل TC4Y-14R آتونیکس

کنترلر دما  Temperature controller کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند. با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند. ...

موجودی : موجود در انبار


کنترلر دما  Temperature controller

کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند.

با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند.

یک کنترلر دما (ترموستات) به طور مداوم دمای محیط را ارزیابی می کند و یک بخاری و / یا تهویه مطبوع را کنترل می کند تا دما با توجه به تنظیمات تعیین شده افزایش یا کاهش دهد. یک ترموستات ساده صرفا سیستم خنک کننده یا تهویه مطبوع را روشن یا خاموش می کند و باید منتظر گذر موقت و کم آبی دمای متوسط ​​مورد نظر باشد. یکی از فرایند های رایج در کنترلرها  PIDکنترلر می باشد که برای کاهش خطا از این سیستم استفاده می شود عملکرد PID CONTROLLER به این صورت است که به طور اتوماتیک و تدریجی دمای محیط را در نقطه تنظیم شده نگه می دارد و دیگر نیاز نیست که هر لحظه دمای محیط را چک نمود و به طور دستی میزان دما را کاهش یا افزایش دهیم به همین دلیل میزان خطا کاهش می یابد.

نمونه ای از صنایع که کنترلر دما در آن کاربرد دارند عبارتند از:

- صنایع ساختمانی

- صنایع غذایی و رستوران ها

- صنایع چاپ و بسته بندی

- صنایع دامپروری

- صنایع کشاورزی و گلخانه ای

- صنایع فولاد

  کنترلر دما آتونیکس مدل  TC4Y-14R این مدل کنترلر از محصولات آتونیکس از لحاظ قیمت مقرون به صرفه ویکی از کنترلر های با کیفیت آتونیکس می باشد.کنترلر دما TC4Y-14R با عملکرد اساسی و عملکرد بهبود یافته برای کنترل درجه حرارت ایده آل با استفاده از الگوریتم کنترل از راه دور PID  و سرعت نمونه برداری 100ms. به خصوص اینکه خروجی SSRP و خروجی رله برای تحقق بخشیدن به کنترل موثر و اقتصادی پشتیبانی می شوند؛ علاوه بر این، بهبود دید و اندازه جمع و جور یکی دیگر از ویژگی های TC4Y-14R است.

 

ویژگی ها
سرعت نمونه برداری بسیار بالا( 100 میلی ثانیه) ودقت نمایش %0/5
 قابلیت انتخاب بین خروجی رله وخروجی درایو SSR
 دارای خروجی SSR  با امکان انتخاب نوع عملکرد بصورت
 کنترل ON/OFF ،کنترل چرخه،کنتل ف
 نشانگر انحراف PV وsv
 دارای مدل های با ولتاژ پایین (24VAC 50/60Hz,24-48VDC )
دارای 2 خروجی آلارم ویک خروجی رله
 قابلیت AUTO TIONIG 
 PID دارای سیستم 
کارایی آسان در تنظیم دما
ابعاد متنوع
 LED  صفحه نمایش
رنگ استفاده شده در صفحه نمایشگر(زرد،سبز،قرمز)
پنل جلوی دستگاه ضد اب IP65

کنترلر دما
نوع کنترلر
PID کنترلر / ON-OFF/ AUTOTUONING
حالت کاربری
خروجی رله/خروجی SSR /یک خروجی آلارم
نوع خروجی
72*36
ابعاد
110-240VAC 50/60Hz
ولتاژ تغذیه
تماس با ما 021 - 33 95 61 00