کنترلر دما مدل TK4H آتونیکس

کنترلر دما مدل TK4H آتونیکس

کنترلر دما  Temperature controller کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند. با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند. یک کنترل ...

موجودی : موجود در انبار

برچسب محصول :


کنترلر دما  Temperature controller

کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند.

با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند.

یک کنترلر دما (ترموستات) به طور مداوم دمای محیط را ارزیابی می کند و یک بخاری و / یا تهویه مطبوع را کنترل می کند تا دما با توجه به تنظیمات تعیین شده افزایش یا کاهش دهد. یک ترموستات ساده صرفا سیستم خنک کننده یا تهویه مطبوع را روشن یا خاموش می کند و باید منتظر گذر موقت و کم آبی دمای متوسط ​​مورد نظر باشد. یکی از فرایند های رایج در کنترلرها  PIDکنترلر می باشد که برای کاهش خطا از این سیستم استفاده می شود عملکرد PID CONTROLLER به این صورت است که به طور اتوماتیک و تدریجی دمای محیط را در نقطه تنظیم شده نگه می دارد و دیگر نیاز نیست که هر لحظه دمای محیط را چک نمود و به طور دستی میزان دما را کاهش یا افزایش دهیم به همین دلیل میزان خطا کاهش می یابد.

نمونه ای از صنایع که کنترلر دما در آن کاربرد دارند عبارتند از:

- صنایع ساختمانی

- صنایع غذایی و رستوران ها

- صنایع چاپ و بسته بندی

- صنایع دامپروری

- صنایع کشاورزی و گلخانه ای

- صنایع فولاد

  کنترلر دما آتونیکس مدل TK4H  استاندارد با قابلیت PID با دقت بالای دارای نرخ سیکل نمونه برداری سریع با سرعت 50 میلی ثانیه با ± 0.3٪ دقت صفحه نمایش است. کنترل کننده ها کنترل دما با دقت بالا را با ویژگی هایی نظیر کنترل همزمان حرارت و خنک کننده و گزینه های کنترل اتوماتیک و دستی انجام می دهند. کنترل کننده های درجه حرارت همه منظوره در اندازه های مختلف و گزینه های ورودی / خروجی در دسترس هستند، برای کنترل پایدار و دقیق دما در هر درخواست مورد نیاز است.

 

ویژگی ها

  سرعت نمونه برداری بسیار بالا (50 میلی ثانیه) ودقت نمایش %0/3

       عملیات کنترل حرارت وبرودت بطور همزمان

       گزینه کنترل خودکار/دستی

       قابلیت انتخاب بین خروجی جریان و خروجی درایو SSR

     دارای خروجی SSR  با امکان انتخاب نوع عملکرد بصورت:

       کنترل ON/OFF ،کنترل چرخه ، کنترل فاز

       قابلیت اتصال به شبکه RS-485 (با پروتکل MODBUS RTU )

       تنظیم آسان پارامترها(ازطریق پنل نمایشگر یا نرم افزار DAQ MASTER)

       دارای مدل های با ولتاژ تغذیه پایین (24VAC,24-48VDC)به جز مدل های TK4N

مشخصات محصول ثبت نشده !
تماس با ما 021 - 33 95 61 00