کنترلر دما سری TF3 آتونیکس

کنترلر دما سری TF3 آتونیکس

کنترلر دما  Temperature controller کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند. با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند. ...

موجودی : موجود در انبار

برچسب محصول :


کنترلر دما  Temperature controller

کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند.

با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند.

یک کنترلر دما (ترموستات) به طور مداوم دمای محیط را ارزیابی می کند و یک بخاری و / یا تهویه مطبوع را کنترل می کند تا دما با توجه به تنظیمات تعیین شده افزایش یا کاهش دهد. یک ترموستات ساده صرفا سیستم خنک کننده یا تهویه مطبوع را روشن یا خاموش می کند و باید منتظر گذر موقت و کم آبی دمای متوسط ​​مورد نظر باشد. یکی از فرایند های رایج در کنترلرها  PIDکنترلر می باشد که برای کاهش خطا از این سیستم استفاده می شود عملکرد PID CONTROLLER به این صورت است که به طور اتوماتیک و تدریجی دمای محیط را در نقطه تنظیم شده نگه می دارد و دیگر نیاز نیست که هر لحظه دمای محیط را چک نمود و به طور دستی میزان دما را کاهش یا افزایش دهیم به همین دلیل میزان خطا کاهش می یابد.

نمونه ای از صنایع که کنترلر دما در آن کاربرد دارند عبارتند از:

- صنایع ساختمانی

- صنایع غذایی و رستوران ها

- صنایع چاپ و بسته بندی

- صنایع دامپروری

- صنایع کشاورزی و گلخانه ای

- صنایع فولاد

  کنترلر دمای برودتی آتونیکس کنترل کننده های دمای سرد سری TF3 کنترلر های خنک کننده قابل اعتماد و مطلوب را با ویژگی ها و توابع متنوع ارائه می دهند. کنترل کننده ها در اندازه استاندارد نصب و راه اندازی یخچال و خنک کننده هوا برای نصب راحت هستند. این سری همچنین ویژگی های مختلف توابع کاربر پسند از جمله عملکرد همگام سازی یخبندان، عملکرد ساعت در زمان واقعی، عملکرد زنگ، حالت شب، خروجی ارتباطات و بیشتر. کاربران همچنین می توانند از لحاظ درجه حرارت و وضعیت خروجی از راه دور با واحد های کنترل از راه دور (سری TFD، به طور جداگانه فروخته شوند) را کنترل کنند.

 

ویژگی ها

اندازه نصب استاندارد برای پانل های خنک کننده (W 70.3 x H 28.2 میلی متر)

ظرفیت جریان فعلی کمپرسور: 5A، 16A، 20A

 انواع توابع کاربر پسند:

  - عملکرد عملکرد همگام تخلیه: عملکرد یخ زدگی همزمان کنترل های چندگانه (تا 6 واحد)

  - عملکرد RTC (زمان واقعی ساعت): عملکرد حالت شب و کنترل زمان واقعی یخ زدایی

  - ساخته شده در عملکرد زنگ

 نظارت از راه دور از زمان واقعی دما و کنترل خروجی (با استفاده از دستگاه نمایشگر از راه دور سری TFD، به طور جداگانه فروخته می شود)

 مدل های خروجی ارتباطی موجود: RS485 (Modbus RTU)

 تنظیم پارامتر از طریق PC (ارتباط RS485)

  - نرم افزار DAQMaster شامل (نرم افزار مدیریت جامع دستگاه)

 ساختار حفاظت IP65 (IEC استاندارد): تنها پانل جلویی

مشخصات محصول ثبت نشده !
تماس با ما 021 - 33 95 61 00