کنترلر دما سری TX آتونیکس

کنترلر دما سری TX آتونیکس

کنترلر دما  Temperature controller کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند. با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند. یک کنترل ...

موجودی : موجود در انبار

برچسب محصول :


کنترلر دما  Temperature controller

کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند.

با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند.

یک کنترلر دما (ترموستات) به طور مداوم دمای محیط را ارزیابی می کند و یک بخاری و / یا تهویه مطبوع را کنترل می کند تا دما با توجه به تنظیمات تعیین شده افزایش یا کاهش دهد. یک ترموستات ساده صرفا سیستم خنک کننده یا تهویه مطبوع را روشن یا خاموش می کند و باید منتظر گذر موقت و کم آبی دمای متوسط ​​مورد نظر باشد. یکی از فرایند های رایج در کنترلرها  PIDکنترلر می باشد که برای کاهش خطا از این سیستم استفاده می شود عملکرد PID CONTROLLER به این صورت است که به طور اتوماتیک و تدریجی دمای محیط را در نقطه تنظیم شده نگه می دارد و دیگر نیاز نیست که هر لحظه دمای محیط را چک نمود و به طور دستی میزان دما را کاهش یا افزایش دهیم به همین دلیل میزان خطا کاهش می یابد.

نمونه ای از صنایع که کنترلر دما در آن کاربرد دارند عبارتند از:

- صنایع ساختمانی

- صنایع غذایی و رستوران ها

- صنایع چاپ و بسته بندی

- صنایع دامپروری

- صنایع کشاورزی و گلخانه ای

- صنایع فولاد

 محصول جدید آتونیکس

       صفحه نمایش LCD بزرگ با کارکترهای PV  سفید رنگ به منظور سهولت در خواندن اطلاعات.
       سرعت نمونه برداری بالا (50میلی ثانیه) ودقت نمایشگر 0/3%
       قابلیت انتخاب خروجی جریان و خروجی درایو SSR
       دارای خروجی SSR با امکان انتخاب نوع عملکرد بصورت:
       کنترل ON/OFF  ،کنترل چرخه،کنترل فاز

       قابلیت اتصال به شبکه RS-485  (با پروتکل MODBUS RTU )
       تنظیم آسان پارامترها (از طریق پنل نمایشگر یا نرم افزار DAQ MASTER )
       دارای نمایشگر 11-SEGMENT برای بهبود نمایش کارکتهای الفبایی
       طراحی در ابعاد کوچک با عمق45


 The TX Series temperature controllers feature easy-to-read LCD display with large, 15.3 mm white PV characters. The 11-segment displays used for PV and SV are useful for displaying alphanumeric characters. The temperature controllers also feature 50 ms high-speed sampling cycle and A0.3% display accuracy. The TX Series also features a compact, space saving design with 45 mm depth. With a 30% reduction in rear-length size, the controllers offer installation flexibility in limited spaces. The temperature controllers also offer various output options including current output, transmission output and RS485 communication output, for application in various environment settings

Temperature Controller

Type: Lcd display

Power Supply: 110 - 220 VAC

Dimensions: 48 x 48 mm

Control Output: Current output (DC4- 20 mA)+SSR voltage outpu

مشخصات محصول ثبت نشده !
تماس با ما 021 - 33 95 61 00