محافظ و قاب زیر میکروسوییچ مدل MS-10 هانیانگ

محافظ و قاب زیر میکروسوییچ مدل MS-10 هانیانگ

میکروسوئیچ : میکروسوئیچ یک نوع کلید است که با فشار فیزیکی خیلی کوچک تحریک می شود استفاده از میکروسوئیچ ها به علت هزینه پائین آنها و عمر مفید بالای آنها، بسیار رایج می باشد کاربرد میکروسوئیچ بسیار گسترده و مختلف است از کاربردهای رایج میکروسوئیچ می توان به اینتر لاک درهای دستگاه مایکرو دویوود کلیدهای تشخیص طبقه و ایمنی در آسانسورها ، دستگاههای سکه ای اشاره کرد. یکی از قطعاتی پرکاربرد که در بسیاری از پروژه ها م ...

موجودی : موجود در انبار

دسته ها :


میکروسوئیچ :

میکروسوئیچ یک نوع کلید است که با فشار فیزیکی خیلی کوچک تحریک می شود استفاده از میکروسوئیچ ها به علت هزینه پائین آنها و عمر مفید بالای آنها، بسیار رایج می باشد کاربرد میکروسوئیچ بسیار گسترده و مختلف است از کاربردهای رایج میکروسوئیچ می توان به اینتر لاک درهای دستگاه مایکرو دویوود کلیدهای تشخیص طبقه و ایمنی در آسانسورها ، دستگاههای سکه ای اشاره کرد.

یکی از قطعاتی پرکاربرد که در بسیاری از پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرند میکروسوئیچ می باشد میکروسوئیچ ها معمولا دارای سه عدد پایه می باشند که یکی از آنها معمولا با com مشخص می شود که پایه ورودی آن می باشد یکی دیگر از پایه ها که با علامت NC و پایه دیگر میکروسوئیچ با علامت NC مشخص می گردد.

درحالت عادی و پیش از فشردن شاسی میکروسوئیچ ،پایه COM  به پایه NC متصل و از پایه NO  جدا می شوند .

میکروسوئیچ ها با توجه به ولتاژ و جریان که می توانند از خود عبور دهند تقسیم می شوند .

محافظ و قاب زیر میکروسوییچ مدل MS-10 هانیانگ

مشخصات محصول ثبت نشده !
تماس با ما 021 - 33 95 61 00