مینی کنتاکتور مدل 32 آمپر چینت  NCK3 3P-32A 220V

مینی کنتاکتور مدل 32 آمپر چینت NCK3 3P-32A 220V

 یک کلید کنترل شونده به صورت الکتریکی است که برای کلید زنی یک مدار قدرت یا کنترل مورد استفاده قرار گیردکنتاکتور شباهت زیادی به رله دارد با این تفاوت که کنتاکتور برای کاربردهای آمپر بالا به کار می رود یک کنتاکتور با مداری کنترل می شود که سطح قدرت خیلی کمتری از مدار مورد کلید زنی دارد . برخلاف یک مدار شکن قدرت یک کنتاکتور برای قطع  یک جریان اتصال کوتاه  استفاده نمی شود . ...

موجودی : موجود در انبار

دسته ها :


 یک کلید کنترل شونده به صورت الکتریکی است که برای کلید زنی یک مدار قدرت یا کنترل مورد استفاده قرار گیردکنتاکتور شباهت زیادی به رله دارد با این تفاوت که کنتاکتور برای کاربردهای آمپر بالا به کار می رود یک کنتاکتور با مداری کنترل می شود که سطح قدرت خیلی کمتری از مدار مورد کلید زنی دارد . برخلاف یک مدار شکن قدرت یک کنتاکتور برای قطع  یک جریان اتصال کوتاه  استفاده نمی شود .کنتاکتورها در گستره و اندازه های مختلفی وجود دارند .کنتاکتورها برای کنترل بارهای مختلف الکتریکی اعم از الکتروموتورها،بانکهای خازنی ،مدارات روشنایی ،گرمکن های الکتریکی و سایر تجهیزات الکتریکی استفاده می شوند .

مشخصات فنی:

این کنتاکتورها جهت استفاده در سیستم های HVAC و کولرهای گازی طراحی شده و از لحاظ ترمینال های قدرت سازگار با سر سیم های مادگی چاقویی هستند.

از لحاظ استقامت فنی جزء کنتاکتورهای سخت کار(Heavy duty) محسوب و در انواع سه پل و دوپل با رنج جریان های 20 الی 40 آمپری قابل ارائه می باشند.

طبقه مصرف این کنتاکتورها برای بارهای (AC-1 ) و (AC-8a) در نظر گرفته شده و ولتاژ عایقی نامی آن ها 690 ولت است.

این کنتاکتورها از دو سال گارانتی شرکت چیره نیرو توان برخوردار می باشند.

مشخصات محصول ثبت نشده !
تماس با ما 021 - 33 95 61 00