مینی کنتاکتور مدل 40 آمپر چینت NCK3 2P-40A 220V

مینی کنتاکتور مدل 40 آمپر چینت NCK3 2P-40A 220V

کنتاکتورچیست ؟ کنتاکتور یک کلید کنترل شونده به صورت الکتریکی است که برای کلید زنی یک مدار قدرت یا کنترل مورد استفاده قرار گیرد کنتاکتور شباهت زیادی به رله دارد با این تفاوت که کنتاکتور برای کاربردهای آمپر بالا به کار می رود یک کنتاکتور با مداری کنترل می شود که سطح قدرت خیلی کمتری از مدار مورد کلید زنی دارد . برخلاف یک مدار شکن قدرت یک کنتاکتور برای قطع  یک جریان اتصال کوتاه  استفاده نمی شود کنتاکتورها در گستره و اند ...

موجودی : موجود در انبار

دسته ها :


کنتاکتورچیست ؟

کنتاکتور یک کلید کنترل شونده به صورت الکتریکی است که برای کلید زنی یک مدار قدرت یا کنترل مورد استفاده قرار گیرد کنتاکتور شباهت زیادی به رله دارد با این تفاوت که کنتاکتور برای کاربردهای آمپر بالا به کار می رود یک کنتاکتور با مداری کنترل می شود که سطح قدرت خیلی کمتری از مدار مورد کلید زنی دارد . برخلاف یک مدار شکن قدرت یک کنتاکتور برای قطع  یک جریان اتصال کوتاه  استفاده نمی شود کنتاکتورها در گستره و اندازه های مختلفی وجود دارند .کنتاکتورها برای کنترل بارهای مختلف الکتریکی اعم از الکتروموتورها،بانکهای خازنی ،مدارات روشنایی ،گرمکن های الکتریکی و سایر تجهیزات الکتریکی استفاده می شوند .

 

این کنتاکتورها جهت استفاده در سیستم های HVAC و کولرهای گازی طراحی شده و از لحاظ ترمینال های قدرت سازگار با سر سیم های مادگی چاقویی هستند.

از لحاظ استقامت فنی جزء کنتاکتورهای سخت کار(Heavy duty) محسوب و در انواع سه پل و دوپل با رنج جریان های 20 الی 40 آمپری قابل ارائه می باشند.

طبقه مصرف این کنتاکتورها برای بارهای (AC-1 ) و (AC-8a) در نظر گرفته شده و ولتاژ عایقی نامی آن ها 690 ولت است.

این کنتاکتورها از دو سال گارانتی شرکت چیره نیرو توان برخوردار می باشند..

 

مشخصات محصول ثبت نشده !
تماس با ما 021 - 33 95 61 00