پرده نوری مدل PAN20 هانیانگ

پرده نوری مدل PAN20 هانیانگ

پرده نوری پرده نوری یکی از انواع سنسورها می باشد که در صنایع کاربرد زیادی دارد .از کاربردهای پرده نوری عبارتند از محافظت از اجسام قیمتی و حفظ جان کارگران و ... تعداد پرتوها،فاصله پرتوها و به صورت کلی ارتفاع پرده نوری از جمله پارامترهای متفاوت این سنسورها می باشد . سنسورهای نوری از سنسورهای غیر تماسی هستند که با تولید و ارسال امواج مادون قرمز و با دریافت باز تابش این امواج در برخورد با سطوح عمل می کنند . ...

موجودی : موجود در انبار

دسته ها :

برچسب محصول :


پرده نوری

پرده نوری یکی از انواع سنسورها می باشد که در صنایع کاربرد زیادی دارد .از کاربردهای پرده نوری عبارتند از محافظت از اجسام قیمتی و حفظ جان کارگران و ...

تعداد پرتوها،فاصله پرتوها و به صورت کلی ارتفاع پرده نوری از جمله پارامترهای متفاوت این سنسورها می باشد .

سنسورهای نوری از سنسورهای غیر تماسی هستند که با تولید و ارسال امواج مادون قرمز و با دریافت باز تابش این امواج در برخورد با سطوح عمل می کنند .

سنسورهای نوری کاربردهای زیادی دارند و به انواع مختلف تقسیم می شوند سنسور نوری یکطرفه : کاربرد در آشکار ساز،کنترل انحراف سنسور نور دو طرفه ،کنترل سطح مخازن ،شمارش تولید،تشخیص پارگی ورق ، سنسور نور رفلکتور یا آینه ،شمارش تولید سنسور نوری ابزار الکترونیکی نور را تولید یا تبدیل به یک سیگنال می کند سنسور نوری معمولا به یک گیره نگهدارنده متصل است گیره نگهدارنده در برابر تغییر در سیگنال درون سنسور نوری واکنش نشان میدهد و می تواند تا چندین پرتو را تشخیص دهد .

سنسور نوری بهترین انتخاب برای ابزارهای گازی و نفتی مانند کنترل خط لوله انتقال است .

سنسور نوری رفلگتورفاصله سوئیچینگ بیشتری نسبت به سنسور نوری یکطرفه دارد اما فاصله سوئیچینگ آن کمتر از سنسور نوری دوطرفه می باشد .

سنسور نوری جهت تشخیص وردیابی انواع قطعات با هر شکل و رنگی در صنعت بکار می رود .

طول    
24 سانتی متر, 40 سانتی متر, 48 سانتی متر, 72 سانتی متر, 96 سانتی متر

مشخصات محصول ثبت نشده !
تماس با ما 021 - 33 95 61 00