رله بیمتال مدل 32 آمپر اشنایدر

رله بیمتال مدل 32 آمپر اشنایدر

بی متال چیست؟ بی متال یا دو فلز قطعه ای است که از دو فلز ناهمنجنس بویژه فلزهایی که دارای ضریب انبساط متفاوت هستند که از یک سطح کاملا به هم جوش خورده اند تشکیل شده اند . نقش بی متال در تابلو برق از اهمیت ویژه ای برخوردار است . نقش بی متال در دستگاههای الکتریکی این است که در مقابل خطرات و خطاهای احتمالی بعنوان محافظ عمل می کند یکی از راه های حفاظت موتورهای الکتریکی ،استفاده از ...

موجودی : موجود در انبار

دسته ها :

برچسب محصول :


بی متال چیست؟

بی متال یا دو فلز قطعه ای است که از دو فلز ناهمنجنس بویژه فلزهایی که دارای ضریب انبساط متفاوت هستند که از یک سطح کاملا به هم جوش خورده اند تشکیل شده اند .

نقش بی متال در تابلو برق از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

نقش بی متال در دستگاههای الکتریکی این است که در مقابل خطرات و خطاهای احتمالی بعنوان محافظ عمل می کند یکی از راه های حفاظت موتورهای الکتریکی ،استفاده از رله حرارتی و رله مغناطیسی است رله حرارتی موتور را در مقابل اضافه بار حفاظت می کند .

رله های حرارتی (بی متال)تنظیم پذیر هستند و می توان آن ها را به گونه ای تنظیم کرد که جریان هایی بین 05/1 تا 10 برابر جریان نامی موتورها را قطع کنند.

برخی از رله های بی متال دارای دو حالت دستی و اتومات هستند که  اگر رله ها بصورت اتوماتیک عمل کند باید آن رابه صورت دستی و با فشردن دکمه RESERT به حالت اول بازگرداند اما در حالت خودکار برگشتن به حالت اول پس از گذشت مدتی معین به صورت خودکار انجام می شود .

نوع قطعه:    بیمتال
محدوده آمپر:    23 الی 32 آمپر
نام محصول:    بیمتال اشنایدر 32 آمپر
شرکت سازنده:    اشنایدر
کد تجاری محصول:    LRD32

مشخصات محصول ثبت نشده !
تماس با ما 021 - 33 95 61 00