رله فتوسل روشنایی مدل 25 آمپر میکرومکس کد محصول : 234

رله فتوسل روشنایی مدل 25 آمپر میکرومکس کد محصول : 234

فتوسل ها تجهیزاتی هستند که وظیفه دارند تا با توجه به طلوع و غروب خورشید یا در بعضی از مدلها به وسیله یک برنامه کامپیوتری ، یک لامپ یا هر وسیله برقی را خاموش و روشن کنند . فتوسل ها برای روشن و خاموش کردن اتوماتیک روشنائی ها استفاده می شود از این دستگاه معمولاً در مکان هایی استفاده می شود که با تاریک شدن هوا بطور خودکار فضاهایی مانند حیاط ها ، محوطه و معابر باز را روشن و با روشن شدن هوا آنها را خاموش می کند . این سنسور هنگام تابش نور مانند یک کلید باز عمل می کنند و مانع رسیدن جریان برق به روشنائی می شوند و در هنگام تاریکی مانند یک کلید بسته جریا ...

موجودی : موجود در انبار

دسته ها :

برچسب محصول :


فتوسل ها تجهیزاتی هستند که وظیفه دارند تا با توجه به طلوع و غروب خورشید یا در بعضی از مدلها به وسیله یک برنامه کامپیوتری ، یک لامپ یا هر وسیله برقی را خاموش و روشن کنند .

فتوسل ها برای روشن و خاموش کردن اتوماتیک روشنائی ها استفاده می شود از این دستگاه معمولاً در مکان هایی استفاده می شود که با تاریک شدن هوا بطور خودکار فضاهایی مانند حیاط ها ، محوطه و معابر باز را روشن و با روشن شدن هوا آنها را خاموش می کند .

این سنسور هنگام تابش نور مانند یک کلید باز عمل می کنند و مانع رسیدن جریان برق به روشنائی می شوند و در هنگام تاریکی مانند یک کلید بسته جریان برق را به روشنایی می رسانند .

این سنسورها دارای سه رشته سیم می باشند روش سیم کشی ونصب آنها بدین شکل است که آن را در جایی قرار می دهند که نور خورشید به آن برسد تا در هنگام روشنائی هوا به موقع لامپ ها را خاموش کنند این دستگاه مانند تمام دستگاههای برقی به یک نول و یک فاز نیاز دارند که فاز می بایست مستقیماً به سنسور وصل شود .

یک نول به سنسور و هم لامپ متصل می شود و در نهایت یک سیم برگشتی از فتوسل به لامپ وصل می شود درست مثل یک کلید تک پل با توجه به سه رشته سیمی که در سنسور وجود دارند . هر کدام تعریف شده هستند یعنی یکی از آنها مختص فاز یکی نول و دیگری برگشتی می باشد . پس در هنگام نصب به این نکته توجه داشته باشید . می توانید از کاتالوگ موجود در جعبه آنها نیز کمک بگیرید ولی در بیشتر مواقع  سیم قرمز رنگ مخصوص برگشتی می باشد  .

فتوسل , رله روشنایی مدل 25 آمپر

ولتاژ کارکرد (160-280)V AC
فرکانس (50-60)HZ
حداکثر جریان خروجی 25آمپر
زمان تاخیر در وصل و قطع حداکثر 90 ثانیه
محدوده حرارتی (-30 +65)
مشخصات محصول ثبت نشده !
تماس با ما 021 - 33 95 61 00