شمارنده دیجیتال سری CX توکی

شمارنده دیجیتال سری CX توکی

کانتر یا شمارنده : شمارنده یا کانتر (COUNTER) دستگاهی است که با استفاده از سیگنال دریافتی برای  شمارش تعداد دفعاتی یک رویداد یا فرایند رخ می دهد به کاربرده می شود . در واقع شمارنده یک صفحه نمایشگر است که  قابلیت شمارش و نمایش دارد. شمارنده ها به صورت دیجیتال و آنالوگ هستند: شمارنده های دیجیتال دارای صفحه نمایشگر دیجیتال هستند که برخی فقط قابلیت نمایش دارند و برخی قابلیت تنظیم دارند که به آنها شمارنده پیش تنظیم هم گفته می شود . Pulse signal is widely applied in automation ind ...

موجودی : موجود در انبار

برچسب محصول :


کانتر یا شمارنده :

شمارنده یا کانتر (COUNTER) دستگاهی است که با استفاده از سیگنال دریافتی برای  شمارش تعداد دفعاتی یک رویداد یا فرایند رخ می دهد به کاربرده می شود . در واقع شمارنده یک صفحه نمایشگر است که  قابلیت شمارش و نمایش دارد.

شمارنده ها به صورت دیجیتال و آنالوگ هستند:

شمارنده های دیجیتال دارای صفحه نمایشگر دیجیتال هستند که برخی فقط قابلیت نمایش دارند و برخی قابلیت تنظیم دارند که به آنها شمارنده پیش تنظیم هم گفته می شود .

Pulse signal is widely applied in automation industry for quantity counting, length measuring and motion analysis,etc. According to the output signals and application features of such sensors, the counter will achieve output when the displayed value reached the setting value, and it realizes the application of length measuring and controlling according to the calculable relation between the pulse and the perimeter. It Can be widely applied in packaging, statistics, section cutting and many other industries.

★ 48*96、36*72、24*48 compact size,saving installation space.

 

★ One setting output, multiple controlling modes to satisfy customers’ demand

★ Count/timer function switchable.

★ Length counting coefficient setting range 0.001~9999

★ NPN open collector output(CX2C/CX3C)or relay output(CX3/CX8)

★ Key-pressing and external terminal resetting function,high anti-interference capability.

مشخصات محصول ثبت نشده !
تماس با ما 021 - 33 95 61 00