شمارنده دیجیتالی مدلH7ET Omron

شمارنده دیجیتالی مدلH7ET Omron

کانتر یا شمارنده : شمارنده یا کانتر (COUNTER) دستگاهی است که با استفاده از سیگنال دریافتی برای  شمارش تعداد دفعاتی یک رویداد یا فرایند رخ می دهد به کاربرده می شود . در واقع شمارنده یک صفحه نمایشگر است که  قابلیت شمارش و نمایش دارد. شمارنده ها به صورت دیجیتال و آنالوگ هستند: شمارنده های دیجیتال دارای صفحه نمایشگر دیجیتال هستند که برخی فقط قابلیت نمایش دارند و برخی قابلیت تنظیم دارند که به آنها شمارنده پیش تنظیم هم گفته می شود . شمارنده های آنالوگ تکنولو ...

موجودی : موجود در انبار

برچسب محصول :


کانتر یا شمارنده :

شمارنده یا کانتر (COUNTER) دستگاهی است که با استفاده از سیگنال دریافتی برای  شمارش تعداد دفعاتی یک رویداد یا فرایند رخ می دهد به کاربرده می شود . در واقع شمارنده یک صفحه نمایشگر است که  قابلیت شمارش و نمایش دارد.

شمارنده ها به صورت دیجیتال و آنالوگ هستند:

شمارنده های دیجیتال دارای صفحه نمایشگر دیجیتال هستند که برخی فقط قابلیت نمایش دارند و برخی قابلیت تنظیم دارند که به آنها شمارنده پیش تنظیم هم گفته می شود .

شمارنده های آنالوگ تکنولوژی بسیار ساده ای دارند و با هر پالسی که دریافت می کند یک عدد می شمارد و نمایش اعداد به صورت آنالوگ می باشد.

شمارنده ( کانتر ) دیجیتالی H7CX امرن (Omron H7CX )    
این سری از شمارنده ( کانتر ) دیجیتالی امرن Omron Counter بر اساس نیازهای روز طراحی شده و پاسخگوی تمام نیازهای کاربران است. 

ابعاد : 46 * 48 * 48 ( H * W * D ) 
قابلیت اتصال به انکدر و سنسور 
دارای ورودی PNP & NPN 
قابلیت نگهداری اطلاعات ثبت شده در هنگام قطع برق 
دارای دو رنگ ( سبز و قرمز ) قابل تغییر برای صفحه نمایشگر 
قابلیت داشتن پیش تنظیم و داشتن خروجی در عدد دلخواه 
حداقل عمر مفید : مکانیکی 10000000 مرتبه عمل و الکترونیکی 100000 مرتبه عمل 
تعداد ارقام 6 رقم در هر سگمنت

 

مشخصات محصول ثبت نشده !
تماس با ما 021 - 33 95 61 00