تایمر مولتی رنج AT8N آتونیکس

تایمر مولتی رنج AT8N آتونیکس

تایمر چیست: تایمر یا رله های زمانی دستگاهی است که کارایی آن جهت کنترل زمان در مدارات است بدین صورت که میتواند از چند دهم ثانیه تا چندین ساعت قابل تغییر باشد تا نحوه عملکرد آن بصورتی که پس از اعمال برق به تغذیه تایمر ابتدا خروجی آن وصل و یا بعد از گذشت مدت زمانی خروجی آن وصل شود. . در واقع تایمرها یکی از پرکاربردترین و پر استفاده ترین تجهیز در مدارات کنترلی جهت کنترل زمان در مدارات هستند که وظیفه کنترل مدارات را در بازه زمانی مشخص به عهده دارند، این تایمر ها تشکیل شده اند از یک رله که طی زمان معینی خروجی خود را وصل و یاقطع می نمایند و ...

موجودی : موجود در انبار

دسته ها :

برچسب محصول :


تایمر چیست:
تایمر یا رله های زمانی دستگاهی است که کارایی آن جهت کنترل زمان در مدارات است بدین صورت که میتواند از چند دهم ثانیه تا چندین ساعت قابل تغییر باشد تا نحوه عملکرد آن بصورتی که پس از اعمال برق به تغذیه تایمر ابتدا خروجی آن وصل و یا بعد از گذشت مدت زمانی خروجی آن وصل شود. .

در واقع تایمرها یکی از پرکاربردترین و پر استفاده ترین تجهیز در مدارات کنترلی جهت کنترل زمان در مدارات هستند که وظیفه کنترل مدارات را در بازه زمانی مشخص به عهده دارند، این تایمر ها تشکیل شده اند از یک رله که طی زمان معینی خروجی خود را وصل و یاقطع می نمایند و یک زمان که توسط کاربر تنظیم می شوند.
انواع تایمر ها:
تایمر ها در دو نوع دیجیتال و آنالوگ ساخته و وارد بازار شده اند که تایمر های آنالوگ در مداراتی که دقت زمان بالایی مورد نیاز نباشد مورد استفاده قرار می گیرند ولی در مقابل تایمر های دیجیتال دقت بالایی دارند و در جاهایی که دقت حساس و مهم باشد از این نوع از تایمر ها استفاده می شوند ، تایمر های دیجیتال در مقایسه با تایمر های آنالوگ قیمت بالاتری دارند.

 

تایمرهای مولتی رنج آتونیکس AUTONICS AT8N :

تایمر مولتی رنج AT8N  آتونیکس مورد استفاده جهت زمانبندی درمدارات صنعتی با ورودی تغذیه مولتی و مولتی رنج در انتخاب زمان می باشد، این تایمر با کیفیت عالی و زمانبندی دقیق از مهمترین محصولات Autonics می باشد و توانسته جایگاه ویژه ای را برای خود در تابلو برق های صنعتی ، مدارات و… ایجاد کند از مهمترین مشخصات این تایمر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کاربرد تایمر ها:

انواع تایمرهای دیجیتال و آنالوگ آتونیکس به صورت گسترده ای در صنایع مختلف آشپزخانه های صنعتی، صنایع غذایی و دارویی، صنایع بسته بندی استفاده می شوند. هدف تایمر کنترل زمان و زمان بندی قطع و وصل تجهیزات مختلف یا مانیتورینگ زمان کارکرد المان های مختلف می باشد. امروزه به جهت اهمیت صرفه‌جویی و بهینه‌سازی مصرف انرژی، استفاده از تایمرها و سنسورهای مربوطه اهمیتی دو چندان یافته است.

 

 

ویژگی های اصلی

  ● محدوده تنظیم زمان  (AT8PSN:  10 :0.05ثانیه، در 8 PMN: 0.05 تا 10 دقیقه)

  ● تنظیم زمان ساده و قرائت مستقیم محدوده زمانی

● منبع تغذیه

: 100-120VAC 50 / 60HZ، 200-240VAC 50 / 60Hz  100 / 110VDC، 24VAC 50 / 60Hz / 24VDC

  ● کاربرد:  مدار محافظ زمان قطع برق و شروع دوباره آن

مدل های دیگر اتونیکس:

 1. تایمر دیجیتال LE7M-2 آتونیکس

 2. ساعت کار LE8N آتونیکس

 3. تایمر آنالوگ ATE-60S آتونیکس

 4. تایمر آنالوگ ATE-60S آتونیکس

 5. تایمر آنالوگATE-30S آتونیکس

 6. تایمر آنالوگ ATE-10S آتونیکس

 7. تایمر آنالوگ ATE-30M آتونیکس

 8. تایمر آنالوگ ATE-10M آتونیکس

 9. تایمرهفتگی LE365S-41 آتونیکس

 10. تایمر دیجیتالLE4S آتونیکس

 11. تایمر دیجیتال AT8PMN آتونیکس

 12. تایمر آنالوگ ATE8-43 آتونیکس

 13. تایمر مولتی رنج AT8N آتونیکس

 14. تایمر دیجیتال FS4E آتونیکس

 15. تایمر آنالوگ AT8PSN آتونیکس

 16. تایمر مکانیکی LE3S آتونیکس

 17. تایمر انالوگ ATE-60M آتونیکس

Autonics
سازنده
سوکت 8 پین
نحوه ی اتصال:
24V AC/DC
ولتاژ تغذیه:
کره جنوبی
کشور سازنده:
48*48*80 mm
ابعاد
تماس با ما 021 - 33 95 61 00