تایمر مکانیکی LE3S آتونیکس

تایمر مکانیکی LE3S آتونیکس

  تایمر مکانیکی : معمولا با چرخاندن یک شماره به فاصله زمانی مورد نظر تنظیم می شود. آنها مشابه ساعت زنگ دار مکانیکی عمل می کنند؛ انرژی در mainspring یک چرخ تعادل را برای چرخش به عقب و جلو ایجاد می کند. هر چرخش چرخ چرخ دنده را برای حرکت به جلو با یک مقدار ثابت آزاد می کند، و باعث می شود که شماره گیری به طور پیوسته عقب بماند تا زمانی که یک دستگیره اهرمی به زنگ ضربه می خورد صفر برسد. ساده ترین و قدیمی ترین نوع تایمر مکانیکی ساعت قد بلند است که در آن یک مقدار ثابت شن و ماسه از طریق یک بازه باریک از یک محفظه به دیگری برای اندازه گی ...

موجودی : موجود در انبار

دسته ها :

برچسب محصول :


 

تایمر مکانیکی : معمولا با چرخاندن یک شماره به فاصله زمانی مورد نظر تنظیم می شود. آنها مشابه ساعت زنگ دار مکانیکی عمل می کنند؛ انرژی در mainspring یک چرخ تعادل را برای چرخش به عقب و جلو ایجاد می کند. هر چرخش چرخ چرخ دنده را برای حرکت به جلو با یک مقدار ثابت آزاد می کند، و باعث می شود که شماره گیری به طور پیوسته عقب بماند تا زمانی که یک دستگیره اهرمی به زنگ ضربه می خورد صفر برسد.

ساده ترین و قدیمی ترین نوع تایمر مکانیکی ساعت قد بلند است که در آن یک مقدار ثابت شن و ماسه از طریق یک بازه باریک از یک محفظه به دیگری برای اندازه گیری یک فاصله زمانی تخلیه می شود.

تایمرهای دیجیتال ساده اجزای داخلی شامل تخته مدار با تراشه کنترل و صفحه نمایش LED، باتری و زنگ هشدار قابل مشاهده است.

تایمر دیجیتال ساعتهای معکوس کوارتز با الکترونیک خاص است و دقت بیشتری از تایمرهای مکانیکی دارد. تایمر دیجیتال  دارای الکترونیک دیجیتال است، اما ممکن است یک نمایشگر آنالوگ یا دیجیتال داشته باشد. مدارهای مجتمع منطق دیجیتالی را به طوری ارزان قیمت ساخته اند که تایمر الکترونیک ارزان تر از بسیاری از تایمر مکانیکی و الکترومکانیکی است. تایمرهای فردی به عنوان یک سیستم کامپیوتری ساده تک چیپ، شبیه به یک ساعت و معمولا با استفاده از تکنولوژی همان، تولید انبوه، اجرا می شود. بسیاری از تایمرها در حال حاضر در نرم افزار اجرا می شوند. کنترل کننده های مدرن از یک کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی (PLC) به جای یک جعبه پر از قطعات الکترومکانیکی استفاده می کنند. منطق معمولا به عنوان اگر رله ها طراحی شده است، با استفاده از یک زبان رایانه ای خاص به نام منطق نردبان. در PLC ها، تایمر معمولا توسط نرم افزار ساخته شده به کنترلر شبیه سازی شده است. هر تایمر فقط یک ورودی در جدول نگهداری شده توسط نرم افزار است.

تایمر دیجیتال در دستگاه های ایمنی مانند تایمر گاز استفاده می شود

مدل های دیگر اتونیکس:

 1. تایمر دیجیتال LE7M-2 آتونیکس

 2. ساعت کار LE8N آتونیکس

 3. تایمر آنالوگ ATE-60S آتونیکس

 4. تایمر آنالوگ ATE-60S آتونیکس

 5. تایمر آنالوگATE-30S آتونیکس

 6. تایمر آنالوگ ATE-10S آتونیکس

 7. تایمر آنالوگ ATE-30M آتونیکس

 8. تایمر آنالوگ ATE-10M آتونیکس

 9. تایمرهفتگی LE365S-41 آتونیکس

 10. تایمر دیجیتالLE4S آتونیکس

 11. تایمر دیجیتال AT8PMN آتونیکس

 12. تایمر آنالوگ ATE8-43 آتونیکس

 13. تایمر مولتی رنج AT8N آتونیکس

 14. تایمر دیجیتال FS4E آتونیکس

 15. تایمر آنالوگ AT8PSN آتونیکس

 16. تایمر مکانیکی LE3S آتونیکس

 17. تایمر انالوگ ATE-60M آتونیکس

 

 

 

۱۰۰ تا ۲۴۰ ولت AC و فرکانس ۵۰/۶۰ Hz
ولتاژ تغذیه
دیجیتال S/W از پنل جلویی
نوع تایمر / کانتر
محدوده زمانی وسیع
محدوده رنج زمانی
۱۰- تا ۵۵ درجه سانتی گراد و رطوبت کاری ۳۵ تا ۸۵% RH
دمای مجاز کارکرد
8 سوکت
نحوه اتصال
48 × 48 mm
ابعاد
اتونیکس
شرکت سازنده
کره جنوبی
کشور سازنده
دارای ۱۰ مد خروجی
خروجی
دارای ۱۰ رنج زمانی
رنج زمانی
دیجیتال S/W از پنل جلویی
نوع عملکرد
LCD
صفحه نمایش
تماس با ما 021 - 33 95 61 00