کنترلر دما مدل TZN4L آتونیکس

کنترلر دما مدل TZN4L آتونیکس

کنترلر دما  Temperature controller کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند. با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند. یک کنترل ...

موجودی : موجود در انبار

برچسب محصول :


کنترلر دما  Temperature controller

کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند.

با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند.

یک کنترلر دما (ترموستات) به طور مداوم دمای محیط را ارزیابی می کند و یک بخاری و / یا تهویه مطبوع را کنترل می کند تا دما با توجه به تنظیمات تعیین شده افزایش یا کاهش دهد. یک ترموستات ساده صرفا سیستم خنک کننده یا تهویه مطبوع را روشن یا خاموش می کند و باید منتظر گذر موقت و کم آبی دمای متوسط ​​مورد نظر باشد. یکی از فرایند های رایج در کنترلرها  PIDکنترلر می باشد که برای کاهش خطا از این سیستم استفاده می شود عملکرد PID CONTROLLER به این صورت است که به طور اتوماتیک و تدریجی دمای محیط را در نقطه تنظیم شده نگه می دارد و دیگر نیاز نیست که هر لحظه دمای محیط را چک نمود و به طور دستی میزان دما را کاهش یا افزایش دهیم به همین دلیل میزان خطا کاهش می یابد.

نمونه ای از صنایع که کنترلر دما در آن کاربرد دارند عبارتند از:

- صنایع ساختمانی

- صنایع غذایی و رستوران ها

- صنایع چاپ و بسته بندی

- صنایع دامپروری

- صنایع کشاورزی و گلخانه ای

- صنایع فولاد

  کنترلر دما آتونیکس سریTZN که با استفاده از PID کنترل دقیقا 0.3٪ دقت نمایشگر را با مقدار F.S هر ورودی به دست می آورد. سری  TZNهمچنین از توابع مختلف از جمله 2 مرحله کنترل خودکار تنظیم عملکرد، عملکرد متنوع خروجی پشتیبانی می کند. علاوه بر این، 13 نوع عملکرد چند ورودی که باعث می شود سنسورهای دما، ولتاژ و ورودی فعلی امکان پذیر باشد، که به منظور تضمین راحتی بیشتر کاربران است.

 

ویژگی ها

        دارای ورودی مولتی از نوع سنسور،ترموکوپل ،جریان ولتاژ

       قابلیت کنترل دما به صورت PID  و ON/OFF

       مجهز به سیستم پیشرفته AUTO TUNING  برای کنترل دما دقیق

       دارای خروجی های متنوع رله ، جریان و درایو SSR

       دارای دو خروجی EVENT  برای استفاده آلارم ،آژیر و ...

       دارای ابعاد مختلف

       دارای پنل ضد آب IP66

       ولتاژ تغذیه 220VAC

مشخصات محصول ثبت نشده !
تماس با ما 021 - 33 95 61 00