درباره ما

درباره ما


گروه صنعتی حمید الکتریک

با سابقه درخشان در زمینه اتوماسیون صنعتی آماده همکاری بدون محدودیت در زمینه فروش محصولات و برندهای معتبر با حمید الکتریک یک فروش خوب را تجربه کنید ؟

زمینه فعالیت گروه صنعتی حمید الکتیک اتوماسیون صنعتی ،ابزار دقیق و اندازه گیری، برق صنعتی و تابلو برق می باشد .

گروه صنعتی حمید الکتریک فروشنده انواع سنسور (سنسور نوری ،سنسور مجاورتی ،سنسور خازنی ،سنسور فشار ،سنسور فیبر نوری ،سنسور درب اتوماتیک ،سنسور حرارتی و ...)

انواع کنترلر دما ،ترموستات ،رطوبت سنج ،انکودر، پلس متر ،پنل متر ،انواع تایمر دیجیتال و تایمر آنالوگ و شمارنده دیجیتال و شمارنده آنالوگ ،انواع ترموکوپل و کنترل کننده های پنوماتیک و تجهیزات اندازه گیری (ولت متر،آمپرمتر،ریکودر و ...).

انواع کنتاکتور ،کلید اتوماتیک ،استپ موتور ،انواع رله تجهیزات هیدرولیک و کنترل کننده های پنوماتیک با برندهای معتبر فعال در زمینه اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق می باشد .

گروه صنعتی حمید الکتریک ارائه دهنده انواع برندهای آتونیکس ،محصولات ساموان،سنیس،هانیانگ ،اشنایدر،هیوندای،ال اس و دیگر برندهای معتبر و ... می باشد .

حمید الکتریک توانسته با بکارگیری پرسنل کارآمد و متخصصین مجرب سهم بسزایی را در اتوماسیون صنعتی ایران به خود اختصاص می دهد .

گروه صنعتی حمید الکتریک آماده ارائه کلیه خدمات و مشاوره های لازم به کلیه صنعتگران فعال می باشد .

از جمله مشتریان کالاهای این شرکت می توان به کارخانجات صنایع غذایی ،صنایع چاپ و بسته بندی ،مرغداری ،صنایع کشاورزی ،صنایع بافندگی ،صنایع خودروسازی  اشاره نمود که کالاهای با کیفیت و معتبر حمید الکتریک جهت تجهیز و تکمیل چرخه تولید آنها استفاده می گردد .

حمید الکتریک آمادگی هر گونه مشاوره به دست اندرکاران صنعت را دارد جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات با کیفیت از اهداف می باشد .

تماس با ما 021 - 33 95 61 00