کنترلر دما  TZN و TZ آتونیکس

کنترلر دما TZN و TZ آتونیکس

کنترلر دما  Temperature controller کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند. با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند. ...

موجودی : موجود در انبار

برچسب محصول :


کنترلر دما  Temperature controller

کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند.

با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند.

کنترلرهای دمای سری TZ/TZN مخصوص کنترل دما با سرعت بالا یا کنترل دقیق می باشند. این کنترلرها دارای دقت نمایش +-0.3% ، فانکشن اتوتیونینگ 2 مرحله ای، پشتیبانی از 13 نوع ورودی مختلف بوده که باعث کنترل فوق العاده دما با قیمت پایین می شود.

ویژگی های فنی کنترلر دمای TZ/TZN آتونیکس :

دو کنترلر دمای PID با تنظیم خودکار

دقت صفحه نمایش بالا

کنترل تنظیم خودکار ۲ مرحله ای

عملکرد چند ورودی (۱۳ نوع از تابع انتخاب چند ورودی): دما، ولتاژ و تابع انتخاب فعلی.

حالت های مختلف خروجی زیر: شامل در LBA، SBA، ۷ نوع  از خروجی آلارم و ۴ نوع از گزینه عملکرد زنگ هشدار، خروجی انتقال  (DC4-20mA)، RS485 خروجی ارتباطات
نمایش نقطه اعشار برای ورودی آنالوگ

به صورت PID  و ON/OFF
 قابلیت کنترل دما
دارد
سیستم پیشرفته AUTO TUNING 
دارد
خروجی های متنوع رله ، جریان و درایو SSR
دو خروجی EVENT  برای استفاده آلارم ،آزیر و ...
خروجی
IP66
پنل ضد آب
220VAC
  ولتاژ تغذیه
تماس با ما 021 - 33 95 61 00