کنترلر دما و رطوبت مدل THD آتونیکس

کنترلر دما و رطوبت مدل THD آتونیکس

کنترلر دما  Temperature controller کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند. با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند. ...

موجودی : موجود در انبار

برچسب محصول :


کنترلر دما  Temperature controller

کنترلر دما در واقع برای اندازه گیری تغییرات دما یا کنترل حرارت یک محیط یا یک شی استفاده می شود کنترلر های دما به دلیل اهمیت و کاربرد  در صنعت طیف گسترده ای دارند.

با استفاده از کنترلر دما هم می توان دمای محیط را مشاهده کرد هم با تنظیم دمای مورد نظر می توان دمای محیط را به دمای مورد استفاده رساند.

یک کنترلر دما (ترموستات) به طور مداوم دمای محیط را ارزیابی می کند و یک بخاری و / یا تهویه مطبوع را کنترل می کند تا دما با توجه به تنظیمات تعیین شده افزایش یا کاهش دهد. یک ترموستات ساده صرفا سیستم خنک کننده یا تهویه مطبوع را روشن یا خاموش می کند و باید منتظر گذر موقت و کم آبی دمای متوسط ​​مورد نظر باشد. یکی از فرایند های رایج در کنترلرها  PIDکنترلر می باشد که برای کاهش خطا از این سیستم استفاده می شود عملکرد PID CONTROLLER به این صورت است که به طور اتوماتیک و تدریجی دمای محیط را در نقطه تنظیم شده نگه می دارد و دیگر نیاز نیست که هر لحظه دمای محیط را چک نمود و به طور دستی میزان دما را کاهش یا افزایش دهیم به همین دلیل میزان خطا کاهش می یابد.

نمونه ای از صنایع که کنترلر دما در آن کاربرد دارند عبارتند از:

- صنایع ساختمانی

- صنایع غذایی و رستوران ها

- صنایع چاپ و بسته بندی

- صنایع دامپروری

- صنایع کشاورزی و گلخانه ای

- صنایع فولاد

کنترلر دما و رطوبت آتونیکس دارای سنسور دما / رطوبت سری  THD سنسور با اندازه جمع و جور است که از خروجی های مختلف و عملکرد ارتباطی برای راحتی کاربر پشتیبانی می کند. این سری کنترلر، کنترل دما و رطوبت مطلوب را با کنترل کننده های دما Autonics و پنل متر ها کنترل می کند. همچنین این مجموعه به وسیله نوع کانکتور داخلی (سری THD-R)، نوع کانکتور (سری THD-D) و نوع اتصال دیواری (THD-W) به عنوان محیط کار خود امکان انتخاب متنوع تر کاربر را فراهم می کند.

 

ویژگی ها

طراحی فشرده

سنسور دما/سنسور رطوبت داخلی

 دارای صفحه نمایشگر SEVEN SEGMENT

دارای خروجی های متنوع:4-20mA DC/1-5VDC,RS485(ModeBUS)

طیف گسترده ای از دما و رطوبت:-19.9 تا60.0C/0.0تا 99.9%RH

سرعت ارتباطات:115200 بیت برثانیه

 

دارد
سنسور دما/سنسور رطوبت داخلی
 SEVEN SEGMENT
دارای صفحه نمایشگر SEVEN SEGMENT
4-20mA DC/1-5VDC,RS485(ModeBUS)
دارای خروجی های متنوع
-19.9 تا60.0C/0.0تا 99.9%RH
طیف گسترده ای از دما و رطوبت
115200 بیت برثانیه
سرعت ارتباطات
تماس با ما 021 - 33 95 61 00